Tedavi Sayfası

İpek Kirpik Uygulaması

ipek-kirpikBütün kirpiklerinize ayrı ayrı yapıştırılarak uygulanan ipek kirpik uygulaması, yaz ve kış aylarında uzun kullanım sunduğu için bayanların tercihi.

Uygulama çok basit ve hızlı bir şekilde zahmetsiz bir biçimde yapılmakta.Öyleki kısa süreli ipek kirpik uygulaması yaptıran hanımlar yaz dönemi bitsede sene boyunca kirpiklerinden vazgeçmek istemiyor.İpek kirpikler etkileyici ve zarif göstermesi, sağlıklı, makyaja ve her cilde uygun olması bakımıdan en çok tercih edilen güzellik uygulamasıdır.

Yanlızca bir saatte zarif, sağlıklı, daha uzun ve gür, kıvrılmış ipek kirpiklere sahip olabilirsiniz.Tüm dünyada bayanların en çok tercih ettiği uygulamalardan ipek kirpik 3 haftalık periyotlarda bakımlarını yaptırarak aylarca dayanacak ipek takma kirpiklerinize makyaj yapabilir, rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

İpek Kirpik Uygulaması Hakkında,

  • İpek kirpik her kirpiğe tek tek yapıştırılır.
  • 3 hafta arayla uygulatacağınız bakımlarla ipek kirpik uygulamasını aylarca kullanmanız mümkün.
  • Kirpik uygulamasında kullanılan ipek kirpik yapıştırıcısı çok önemlidir
  • Alerjik bir sağlık sorunu mevcut ise 3-4 adet kirpik taktırıp 1 gün denemeniz önerilir.
  • İpek kirpik işlemi rimel kullanmanızı gerektirmeyecek bir yapıda. Dilerseniz, sadece alt göz kapağına uygulayacağınız rimelle de kullanmak mümkün.
  • Profesyonel bir gece makyajı yapacak ve çok yoğun bir göz makyajı kullanacak iseniz; böyle bir durumda ipek kripiklerinizi rimelleyebilirsiniz. Fakat göz makyaj temizleyicinizin yağsız olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde ipek kirpikleriniz normal vaktinden çok daha hızlı dökülecektir.
  • İpek kirpikleriniz ile banyoya, saunaya, hamama, denize ve havuza girmeniz mümkündür.
  • İpek kirpikleri döken maddeler, yağlı göz makyaj temizleyicileri ile göz çevresi kremleridir.Ayrıca yoğun gözyaşı da yapıştırıcı solüsyonunun hızlı çözülmesine sebep olabilir.

İpek Kirpik Seti ve uygulaması ile ilgili geniş bilgiyi *** adresinden ve yetkili müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.